Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Informace - Nové byty v praze
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Základní informace ››

Vítejte na stránkách internetové prezentace projektu inteligentního bydlení určeného pro náročnou českou a zahraniční klientelu.

Představovaný projekt, který dostal název EASY HOME, se bude podstatně odlišovat od jiných projektů s tímto zaměřením, které byly dosud v České republice představeny. Jeho hlavním cílem je skloubit požadavky na nejvyšší technickou úroveň a kvalitu vybavení s mírou únosnosti finančních nákladů a vkusem vybrané skupiny budoucích uživatelů. Projekt akceptuje současný trend poptávky po stylu bydlení ve viladomech, příp. ve větších rezidenčních objektech.

nové byty v Praze

 
Význam slovního spojení "inteligentní bydlení" nabývá v tomto projektu nových rozměrů, zdaleka se nejedná pouze o elektronické řídící systémy a ovládání domácnosti pomocí mnoha dotykových displejů a dálkových ovladačů. Naopak, celé ovládání je maximálně zjednodušeno, všechny složité řídící procesy probíhají v pozadí, aniž je uživatel vnímal. Výraz "inteligentní" s jistou nadsázkou přiřadit prakticky ke každé části tohoto projektu, a týká se kromě všech technických profesí i řešení prostoru určeného k bydlení.
Ke spolupráci na projektu byli přizváni přední evropští výrobci, špičkoví odborníci, architekti a designéři. Vzhledem k rozsahu a velikosti byl tento projekt rozdělen do několika časových etap v rozmezí letošního a příštího roku. Pro jeho účely bude také vybudován vzorový rezidenční byt s kompletním technickým a interiérovým vybavením v reprezentativní pražské lokalitě.