Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Tiskové zprávy - EASY HOME
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Tiskové zprávy ››

›› 14.12.2006 | Projekt inteligentního bydlení EASY HOME - souhrnné informace

Na českém trhu je v posledních několika letech zaznamenávám investory a developery zvýšený zájem kupujících o koupi komfortního bydlení vyššího standardu. Velká část developerů byla v minulých letech orientována především na výstavbu velkých bytových komplexů , které sice splňovaly podmínky moderního bydlení, ale stěží je lze v současné době nazývat bydlením nadstandardním a nebo přímo luxusním. Pojem luxusního bydlení byl a je širokou veřejností stále vnímán jako individuální záležitost výstavby či rekonstrukce reprezentativních rodinných vil než novostaveb rezidenčních bytových areálů.
 
›› 11.08.2006 | Vzorový byt EASY HOME

Zprovoznění zkušební verze internetových stránek www.easyhome.cz dne 8.8.2006 bylo prvním z řady významných milníků projektu EASY HOME. Již 1.9.2006 bude následováno zahájením oficiálního provozu internetových stránek, v průběhu září spuštěním interaktivní virtuální prohlídky a na přelomu září a října slavnostním otevřením vzorového bytu. A právě vzorový byt bude prvním hmatatelným produktem projektu EASY HOME, který bude zpřístupněn nejen odborné veřejnosti, ale všem příznivcům metody Flexibilního developmentu a filozofie projektu EASY HOME.
 
›› 09.08.2006 | Co EASY HOME nabízí a kdo jsou jeho uživatelé

Projekt EASY HOME již od svého začátku nabízí čtyři typy produktových balíčků, z nichž každý je určen jasně ohraničenému segmentu potenciálních uživatelů. Toto rozdělení přirozeně vyplynulo z profilace typického budoucího konzumenta inteligentního bydlení „easy home“, tj. jeho požadavků na komfortnost bydlení na vysokém stupni standardu, a to nejen po technické a designové stránce, ale především z  hlediska každodenního užívání, které musí být „snadné“.
 
›› 07.08.2006 | O projektu EASY HOME

EASY HOME je projekt inteligentního bydlení, který se primárně orientuje na rezidenční sektor nadstandardních a luxusních bytů s vyšší přidanou hodnotou, a to zejména ve viladomech, případně větších rezidenčních objektech. Je tedy určen pro náročnou českou a zahraniční klientelu. Od jiných projektů podobného zaměření se podstatně odlišuje zejména svým cílem, kterým je skloubení požadavků na nejvyšší technickou úroveň a kvalitu vybavení s mírou únosnosti finančních nákladů a vkusem vybrané skupiny budoucích uživatelů.
 
Tiskové zprávy  |  Napsali o nás  |  Fotografie a loga