Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Produkty a řešení - geberit - Sprchovací toaleta Geberit Balena pro celou rodinu
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Produkty a řešení|Geberit ››

Sprchovací toaleta Geberit Balena pro celou rodinu

Jsou rodiny, u nichž má sprchovací toaleta již několik roků svoje pevné místo. Kdo si od těchto rodin vyžádá informace, zjistí, že si jak děti, tak také rodiče, život bez tohoto zařízení již nedokáží představit. Šetrná „očista vodou a vzduchem“ se pro ně stala milou samozřejmostí. Děti se naučí rychle a bez komplikací s Douche WC zacházet. Rodiče si mimo čistoty cení také pozitivní účinek na zdraví.

 

Je to vlastně logické|

Očista u malých dětí se zpravidla provádí zavlhka. Přechod na používání toaletního papíru je tedy nejen nelogický, ale představuje vlastně krok zpátky. Toaletní papír je všechno jiné, než ideální prostředek, jedná-li se o důkladné a současně šetrné provádění očisty. Znečištění prádla, podráždění pokožky, záněty a přenos infekcí při používání toaletního papíru je u dětí rovněž problémem. Pořízení bidetu nebo sprchovací toalety zaručuje nejen vysokou míru hygieny a čistoty, ale také příjemného pocitu pro celou rodinu.

 

Správné hygienické návyky již od dětství|

Pocit čistoty a hygieny se vyvíjí již v dětství. Děti, které vyrůstají se sprchovací toaletou, umějí toto zařízení samozřejmě dokonale ovládat. Jasné symboly a velkoplošná impulsní tlačítka činí z obsluhy zařízení Geberit Balena snadnou záležitost. Každý začátek je těžký, ale děti se rychle učí a celá záležitost se pro ně stává hračkou. Praktické použití vody k očistě dává rodičům jistotu, že jejich dítě bude čisté a bude se cítit dobře.

 
 
 
Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení  |  Archiv novinek