Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Příspěvky partnerů - Geberit, Hansgrohe, The Radiator Factory, vany do koupelny
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Příspěvky partnerů ››

Geberit

›› Nový "závěsný" trend v koupelnách|28.07.2006

Evropané začali modernizovat svoje koupelny a měnit je na místa, která svým majitelům poskytují víc než jen pouhé plnění funkce očisty těla. Dnešní člověk chce po náročném dni v koupelně relaxovat a užívat si wellness pocitů. Tento trend vyžaduje flexibilní instalační systémy, které umožňují realizovat nová prostorová řešení. Instalační systémy od firmy Geberit dávají každému možnost vytvořit si moderní koupelnu – funkční a krásnou zároveň. Budoucnost koupelen je v závěsných systémech – přesvědčte se o tom sami v koupelnových studiích po celé české republice.
 

Hansgrohe

›› Rainmaker|01.09.2006

Prostřednictvím výrobku Raindance Rainmaker (průměr 600 mm) z vývojové dílny Phoenix Design, vyznamenaného cenou iF Design Award 2005 rozvíjí firma Hansgrohe trend velkoplošných horních sprch. Nainstalován do stropu, působí Rainmaker v koupelně přirozeně, jako solitér okouzlující svoji zdrženlivou exkluzivitou materiálu a tvaru.
 

GEA

›› Není snadné být spokojený každý den.|15.09.2006

Není snadné být spokojený každý den. Život nám znepříjemňuje stres, hluk ale i nevhodné klima, které nás může připravit i o zdraví. S použitím vzduchotechnických systémů narůstá komfort prostředí. V současné době již nikdo nepochybuje o tom, že pro produktivní práci i pro kvalitní odpočinek musí být v budovách zajištěno adekvátní klima. A to se nedá udržet bez prvotřídních technologií technických zařízení budov, jako je právě vzduchotechnika.
 

Halton

›› Jak fungují výrobky Halton|13.09.2006

V následující videosekvenci můžete názorně vidět, jak promyšlený musí být systém pro výměnu vzduchu uvnitř obytné místnosti. Již dávno jsou pryč doby, kdy stačilo při větrání pouze otevřít okno. Moderní systémy musí umět vzduch náležitě upravit, ohřát a nebo naopak ochladit a dopravit na přesně určené místo v místnosti.
 

The Radiator Factory

›› Sortiment The Radiator Factory|09.08.2006

Ve své firemní filozofii klademe důraz na design, rozsáhlý sortiment a široké využití otopných těles, která mají nejen užitnou hodnotu, ale současně splňují vysoké požadavky zákazníků na vzhled. Díky různorodosti tvarů, rozměrů a rozsáhlé nabídky barevného provedení získala otopná tělesa široké využití v rozmanitých projektech a stala se nedílnou součástí interiérů administrativních budov, rodinných domů a dalších objektů.
 

Laufen

›› Akrylátový program s živelným designem|30.08.2006

Většina z nás dnes už považuje za samozřejmost, že mezi vlastnosti nových věcí patří jak praktičnost, tak i hezký design. Ale řadu z nás stále překvapuje, že se tyto vlastnosti mohou najít i u tak všedních věcí, jako jsou třeba vany. Nejen od toho na náš trh přivedla společnost Laufen CZ novinku v podobě řady akrylátových van Living, které jsou nejen praktické, ale také designově zajímavé.
 
 
Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení  |  Archiv novinek