Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Příspěvky partnerů - detail - Geberit, Hansgrohe, The Radiator Factory, Laufen - dekorace do bytu
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Příspěvky partnerů|The Radiator Factory ››

Sortiment The Radiator Factory|09.08.2006

Ve své firemní filozofii klademe důraz na design, rozsáhlý sortiment a široké využití otopných těles, která mají nejen užitnou hodnotu, ale současně splňují vysoké požadavky zákazníků na vzhled. Díky různorodosti tvarů, rozměrů a rozsáhlé nabídky barevného provedení získala otopná tělesa široké využití v rozmanitých projektech a stala se nedílnou součástí interiérů administrativních budov, rodinných domů a dalších objektů.

dekorace do bytu

Sortiment dělíme na tělesa "Low H2O" a dekorativní tělesa. Tělesa "Low H2O" využívající princip moderního vytápění dokáží i při minimálním množství vody vyprodukovat potřebné množství tepla a nahradit dosavadní desková a litinová tělesa. Tělesa "Low H2O" obsahují 1/10 objemu vody normálního otopného tělesa, přijímají mnohem méně tepla a reagují několikrát rychleji na teplotní výkyvy.

Tuto technologii využívají tělesa STRADA, LINEA PLUS, TEMPO, KNOCKONWOOD (s dřevěným krytem), GEO (vyrobené z přírodního kamene). Dekorativní tělesa nabízejí díky svému designu jedinečné řešení při realizaci interiérů. Jsou velmi tvořivá a funkční s odvážnou estetikou a jedná se zejména o typy IGUANA, TABOE, SANI, ACCOLADE, DECO.

 
 
Představení partnerů  |  Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení