Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Příspěvky partnerů - detail - Geberit, Hansgrohe, The Radiator Factory, Laufen - Koupelny návrhy
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Příspěvky partnerů|Laufen ››

Akrylátový program s živelným designem|30.08.2006

Většina z nás dnes už považuje za samozřejmost, že mezi vlastnosti nových věcí patří jak praktičnost, tak i hezký design. Ale řadu z nás stále překvapuje, že se tyto vlastnosti mohou najít i u tak všedních věcí, jako jsou třeba vany. Nejen od toho na náš trh přivedla společnost Laufen CZ novinku v podobě řady akrylátových van Living, které jsou nejen praktické, ale také designově zajímavé.

Koupelny návrhy

Voda, vzduch, země a oheň – to jsou čtyři živly, které se spojily, aby mohla vzniknout celá koupelnová řada Living. Tato série vznikla v návrhářské dílně Phoenix Design a nejen podle názvu koresponduje se čtyřmi přírodními živly. Tvůrci vyvinuli jednotlivé série s ohledem na rozdíly lidských povah i vkusu, takže si každý „živel“ toužící po moderních tvarech vybere koupelnu, která dokonale padne ke stylu jeho života.

 

Koupelny návrhyVany řady Living jsou tedy zajímavé jak svým designem, tak i řadou praktických vlastností, které ocení každý, kdo hledá vyváženou kombinaci vzhledu a užitku. Jelikož jde o vany akrylátové, nabízejí se plusy, jakými je například antialergický materiál, nejkvalitnější akrylát LICUTE společně s antibakteriálním povrchem MICROBAN, ruční laminátování nebo také tepelná izolace vany, která zaručí pomalejší chladnutí vody a tím větší požitek z horké napuštěné vany.

 

Další velkou výhodou je jednoduché čištění akrylátových van. Jde totiž o bezporézní materiál, na stěnách se tak neusazují žádné vrstvy vápence, tuků nebo mýdla, což zamezuje tvorbě bakterií. K samotnému čištění poté stačí jen opláchnutí ruční sprchou a otření vlhkým hadříkem nebo houbou napuštěnou saponátem. V případě, že se vám nebo vašim ratolestem podaří vanu poškodit, není důvod ke smutku, protože malé rýhy na akrylátových vanách jsou opravitelné prostředky na čištění kovů nebo autoleštidly. V případě hlubších rýh už je nutné sáhnout po brusném papíru.

 

A nakonec výhody akrylátových van ocení také instalatéři, protože na rozdíl od klasických smaltových van je hmotnost akrylátových mnohonásobně menší. Potěší také stabilní hliníkovou konstrukcí, která nerezaví, a jednoduchou montáží panelů (Klip systém) bez viditelného uchycení.

 
Představení partnerů  |  Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení