Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2

Strict Standards: Non-static method Clanek::getObjByUrl() should not be called statically in /www/sites/8/site18018/public_html/index.php on line 181
Easyhome, Projekt inteligentního bydlení. - Roste návštěvnost našich stránek
projekt bydlení

Strict Standards: Non-static method Clanek::getObjByUrl() should not be called statically in /www/sites/8/site18018/public_html/template/clanky.php on line 10

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Novinky ››

17.1.2007 | Roste návštěvnost našich stránek
Velké foto

Když bylo v polovině loňského roku rozhodnuto o vytvoření internetových stránek www.easyhome.cz, nikdo si v tu dobu nedovedl představit, jak úspěšné budou u uživatelů internetu a jak bude vypadat jejich návštěvnost. Oficiální start stránek proběhl 1. září 2006. Od začátku byly stránky podrobně monitorovány a získané statistické údaje poskytly mnoho zajímavých údajů nejenom o počtu návštěv včetně tzv. unikátních přístupů, ale také o nejčastěji vyhledávaných informacích na stránkách a technickém vybavení internetových návštěvníků. To vše poskytovalo a stále poskytuje celému týmu programátorů a internetových specialistů důležité informace, jak dále rozvíjet podobu a obsah.


Z počátku to s návštěvností příliš optimisticky nevypadalo – za první měsíc od spuštění bylo zaznamenáno pouze 673 návštěv, v dalších měsících se situace začala obracet a přístupy prudce stoupaly – v prosinci již dosahovaly hodnot okolo 5 000 návštěv měsíčně. A jak to vypadá s návštěvností v současnosti? Jen za prvních 17 lednových dní se počet návštěv vyšplhal k číslu 5 000 (počet unikátních přístupů se blíží 4 000 návštěvníků). Za celý měsíc leden lze tedy předpokládat počet návštěv mezi 8 000 – 9 000).

Ve statistikách zemí jasně dominují uživatelé z České republiky (více jak 95%), druhé místo patří Slovensku, a o třetí pozici obsadili uživatelé z Německa.


Zajímavé je sledovat technické vybavení našich návštěvníků, posuďte sami - více jak 70% používá Internet Explorer (druhá je Mozilla s 24%), v operačních systémech jasně dominuje Windows XP (88%), nejčastější rozlišení obrazovky je 1024 x 768 pixelů (52%), na druhém místě překvapivě ještě vyšší standard 1280 x 960 pixelů (33%).

Mezi návštěvníky jsou z našich partnerských společností nejvíce vyhledávány firmy GEBERIT, JAGA, GEA a HANSGROHE. A konečně nejvíce návštěvníků k nám míří z vyhledávacích serverů www.Seznam.cz, www.Google.cz a potom z našich firemních stránek www.starcondevelopment.com.

Chtěli bychom všem návštěvníkům poděkovat za jejich dosavadní přízeň a věříme, že naše stránky budou vyhledávat také v budoucnu.

-dan-