Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2

Strict Standards: Non-static method Clanek::getObjByUrl() should not be called statically in /www/sites/8/site18018/public_html/index.php on line 181
Easyhome, Projekt inteligentního bydlení. - Easy Home v televizi
projekt bydlení

Strict Standards: Non-static method Clanek::getObjByUrl() should not be called statically in /www/sites/8/site18018/public_html/template/clanky.php on line 10

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Novinky ››

16.1.2007 | Easy Home v televizi
Velké foto

V sobotu 13.ledna a následně ve dvou reprízách odvysílala stanice Televize 24CZ záznam z diskusní setkání na téma „Pražské centrum a nadstandardní bydlení“.


Toto setkání proběhlo v hotelu Adria na Václavském náměstí v Praze v rámci pravidelného cyklu pořádaného časopisem Stavební fórum. V diskuzích vystoupili zástupci předních developerským a realitních společností Karlín Real Estate Group, SATPO, Professionals a Central Park Praha. Mezi přítomnými byly také zástupci tisku a finančních a stavebních společností.


Celou diskusi moderoval ředitel společnosti Karlín Real Estate Group, pan Milorad Miškovič, který také představil všem přítomným nové směry budoucího urbanistického rozvoje městských částí Karlín a Libeň podle představ developera, který ma zasebou čerstvou zkušenost s rezidenčním projektem RIVER DIAMOND na Rohanském nábřeží.

Za společnost STARCON vystoupil jednatel společnosti Dušan Přikryl, který přítomným posluchačům prezentoval přednosti projektu inteligentního bydlení EASY HOME a jeho možnosti využití v pražských projektech nadstandardního rezidenčního bydlení.

Jednatel společnosti SATPO, která se orientuje převážně na nadstandardní bytové projekty, seznámil posluchače s aktuálně připravovaným projektem SACRE COEUR a své vstupy doplňoval osobními zkušenostmi požadavky náročné klientely na kvalitu bydlení.

Tomáš Duda z realitní společnosti Professionals nastínil možná rizika při návratnosti investic vložených do nadstandardních bytových projektů, zejména ve vztahu ke odlišnému chování potencionálních kupců a jejich očekávání v kvalitě nabízeného bydlení.

Diskusní setkání uzavřel zástupce marketingu ze společnosti Central Park Praha, který přestavil marketingovou koncepci nově vznikajícího projektu s 550 luxusními byty v oblasti parku Parukářka nacházejícho se na rozhraní Vinohrad a Žižkova.

-dan-