Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Komfortní bydlení v rezidenčních bytových zónách
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Co EASY HOME nabízí a kdo jsou jeho uživatelé ››

Projekt EASY HOME již od svého začátku nabízí čtyři typy produktových balíčků, z nichž každý je určen jasně ohraničenému segmentu potenciálních uživatelů. Toto rozdělení přirozeně vyplynulo z profilace typického budoucího konzumenta inteligentního bydlení „easy home“, tj. jeho požadavků na komfortnost bydlení na vysokém stupni standardu, a to nejen po technické a designové stránce, ale především z  hlediska každodenního užívání, které musí být „snadné“.
Cílové skupiny Obývací pokoj
 

››  Profil uživatele inteligentního bydlení „easy home“

Typickým koncovým uživatelem inteligentního bydlení „easy home“ je dobře finančně situovaný manažer či podnikatel ve věku 35 – 55 let s manželkou (partnerkou), případně s rodinou, který preferuje styl bydlení v rezidenčních bytových zónách v zajímavých lokalitách velkých měst před bydlením v rodinných domech a vilách v okrajových částech městských aglomerací.

Kompatibilitu svých představ o bydlení s myšlenkou inteligentního bydlení EASY HOME budou mít zájemci dle uvedené typologie možnost zvážit na základě návštěvy vzorového bytu, který bude představen již na přelomu září a října 2006 v Praze. Designéři a projektoví specialisté partnerů projektu EASY HOME zde představí kompletní pojetí bytu, jehož jednotlivé „inteligentní“ části jsou účelově přizpůsobeny běžným každodenním situacím a životním potřebám uživatelů. Hlavním cílem při tvorbě interiéru vzorového bytu bylo představit návštěvníkovi možnosti smysluplného využití všech výhod moderních technologií bez složitosti ovládání, a to za účelem navození příjemného prostředí a prostoru pro relaxaci, práci a odpočinek.

››  Cílové skupiny a produktové balíčky

Projekt EASY HOME je určen především pro čtyři základní okruhy potenciálních uživatelů, na základě jejichž potřeb a zaměření byly vytvořeny čtyři základní produktové balíčky.
1. Residential projects – komplexní dodávka rezidenčního inteligentního bydlení na klíč
Pro investorské a finanční skupiny, které mají zájem investovat do výstavby nadstandardního rezidenčního bydlení pro tuzemskou a zahraniční klientelu.
Vhodné pro investory, kteří mají jasnou představu o budoucím rezidenčním bydlení včetně požadované lokality a velikosti projektu (počtu bytových jednotek, přip. dalším komerčním zázemí). Služba zahrnuje komplexní péči od předprojektové přípravy a architektonického návrhu přes vlastní výstavbu s integrací všech prvků systému inteligentního bydlení easy home až po konečné oživení a předání hotového díla investorovi. Realizace vybraného rezidenčního projektu je vždy realizována metodou tzv. Flexibilního developmentu ®, tj. bez účasti vyššího dodavatele stavby s přímým řízením všech partnerů projektu (více o metodě Flexibilního developmentu ® na stránkách www.starcondevelopment.com)
2. Development project – kombinovaný model dodávky systému inteligentního bydlení při zachování klasických dodavatelsko-odběratelských vztahů (účast vyššího dodavatele stavby při realizaci díla)
Pro developerské společnosti, které hledají vhodné know-how pro splnění nároků na bydlení klientely z  vyšších společenských vrstev.
Model je vhodný v případech, kdy developer/investor má uzavřenou smlouvu s vyšším dodavatelem stavby na dodávku stavebního díla, přip. rozpracovanou investiční akci apod., ale přesto chce využít všech předností projektu easy home, aby zvýšil atraktivnost a konkurenceschopnost svého budoucího rezidenčního projektu. Autor projektu EASY HOME, společnost STARCON s.r.o., v takovém případě při realizaci vystupuje jako nositel technického know-how a v pozici systémového integrátora realizuje se svými partnery pouze dodávku technického, případně interiérového vybavení. Vždy však garantuje komplexní dodávku služeb - od projektového řešení až po zprovoznění celého systému inteligentního bydlení včetně zajištění servisních služeb.
3. V.I.P. clients
Pro náročnou klientelu z řad investorů nebo koncových uživatelů, která hledá maximální kvalitu poskytovaných služeb, technická řešení bez kompromisů a individuální způsob komunikace se zákazníkem.
V duchu motta „elita tvoří pro elitu“ umožňuje projekt EASY HOME využití pro skutečně reprezentativní, v luxusním stylu postavené rezidenční bydlení, které samozřejmě zahrnuje všechny technické přednosti vybavení inteligentní technologií. Neoddělitelnou součástí je vytvoření nadstandardního stylu komunikace s klientem a přizvání nejlepších českých a zahraničních specialistů, architektů a výrobců hi-tech technologií.
4. For architecs – nabídka odborné technické pomoci architektonickým kancelářím
Pro architektonické a projektové ateliéry, které chtějí nabízet kvalitnější služby a ukázat inovativní přístup při řešení moderních trendů bydlení.
Tato služba je určena pro architekty, kteří se při své práci potýkají s problémem nedostatku kvalitních profesních specialistů v oblasti technické vybavenosti stavebních objektů. Dobrý architektonický návrh, který však trpí profesními nedostatky, může v konečné podobě ohrozit zdárnou realizaci díla, zbytečně prodražovat stavbu, a tím také ohrozit dobré jméno architektonické kanceláře. Balíček služeb for architekt podobná rizika eliminuje a navíc přináší bonus ve formě návrhu skutečně moderních a vzájemně spolu fungujících technologií.
 
Vybavení bytu  |  Realistická prohlídka  |   Technická prohlídka  |  Fotogalerie