Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
5 otázek pro ...
projekt bydlení

Strict Standards: Non-static method Otazky::getObjByUrl() should not be called statically in /www/sites/8/site18018/public_html/template/5-otazek-pro.php on line 7

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ›› Tomáše Pospíšila


http://inteligentnibydleni.cz/

Tomáš Pospíšil

VELUM s.r.o.
28.října 667/3
789 01 Zábřeh
tel.: 583 411 690
e-mail: pospisil@velum.cz
 
1. otázka
Proč jste se rozhodli stát se jedním z partnerů projektu Easy Home?

Jde o projekt, který klade důraz nejen na kvalitu prostoru přímo určeného k bydlení, jenž uživatel bezprostředně vnímá. Zaměřuje se také na vysokou úroveň veškerých dodávaných instalačních systémů, které nejsou přímo vidět, ale zásadně ovlivňují svojí funkčností a životností kvalitu bydlení. Zastáváme názor používat nadstandardní materiály, jejichž přednostmi je především dlouhá životnost, nízká hlučnost, vysoká spolehlivost a funkčnost a to vše s minimální údržbou.

2. otázka
V čem si myslíte, že je Vaše společnost lepší než konkurence?

Sázíme především na kvalitu, a to jak používaných materiálů a instalačních systémů, tak řemeslné práce. I ten sebelepší materiál, pokud není kvalitně zpracován, nemůže přinést očekávaný výsledek.
Snažíme se doporučovat našim odběratelům používání nadstandardních materiálů, které jsou sice cenově nákladnější, ale v konečném důsledku jim přináší nesrovnatelnou úsporu díky dlouholetému bezproblémovému užívání.

3. otázka
Které z Vašich výrobků (produktů) jdou na českém trhu nejvíce na odbyt?

V oboru TZB (technická zařízení budov - pozn. redakce) jsou to již řadu let především instalace systémů GEBERIT pro kanalizace, rozvody vody a rozvody ústředního vytápění.

4. otázka
Vyměnil byste Vaše současné bydlení za vzorový byt Easy Home v Praze-Troji?

Nevyměnil, protože moje rodina není zastáncem městského životního stylu a v současné době stavíme dům na venkově. Ale velmi rád bych si ?žití? v takovém bytě vyzkoušel.

5. otázka
Chtěl byste ovládat svůj byt nebo dům na dálku přes internet?

Možnost ovládat svůj dům na dálku je jistě zajímavá. Svůj byt a budoucí dům však vidím spíše jako zónu úniku před přetechnizovaným světem, který nás čím dál více obklopuje. Proto mě prozatím tyto možnosti nechávají chladným.

Archiv