Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
5 otázek pro ...
projekt bydlení

Strict Standards: Non-static method Otazky::getObjByUrl() should not be called statically in /www/sites/8/site18018/public_html/template/5-otazek-pro.php on line 7

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ›› Radka Bukovského


http://inteligentnibydleni.cz/predstaveni-mydva.html

Radek Bukovský

MY DVA holding a.s.
Jankovcova 53
170 00 Praha 7
tel.: 220 190 630 - 632
e-mail: bukovsky@mydva.cz
 
1. otázka
Proč jste se rozhodli stát se jedním z partnerů projektu Easy Home?

Velice nás oslovila samotná myšlenka nabídnout náročnému zákazníkovi byt jako komplexní řešení. Sám ji považuji za velice neotřelou, inovativní a na českém trhu neobvyklou. Naše společnost je moderní a otevřená novým a zajímavým projektům, ke kterým Easy Home bezesporu patří.

2. otázka
V čem si myslíte, že je Vaše společnost lepší než konkurence?

Naše firma nabízí celou škálu produktů zahrnující jak bytový interiér, tak i komerční design a kancelářský nábytek. Snažíme se naslouchat svým zákazníkům a vytvořit řešení šité jim přímo na míru. Za největší trumf naší společnosti považuji umění komunikace se zákazníkem, které, dovolím si tvrdit, ovládáme na výbornou.

3. otázka
Které z Vašich činností (služeb) jsou na českém trhu nejvíce žádány?

Všeobecným trendem je rostoucí poptávka po produktech s vysokou přidanou hodnotou. V našem oboru, tedy dominují dodávky komplexních řešení – od návrhu interiéru, jeho výroby až po samotnou realizaci.

4. otázka
Vyměnil byste Vaše současné bydlení za vzorový byt Easy Home v Praze-Troji?

Já osobně mám, abych tak řekl, slabost pro pražskou Tróju. Je to místo se zvlástním vyzařováním a atmosférou. Má odpověď je tedy kladná a to nejen s ohledem na inovativní řešení a nadstandardní vybavení bytu ale i jeho vynikající polohu.

5. otázka
Chtěl byste ovládat svůj byt nebo dům na dálku přes internet?

Považuji za přirozené, že v jednadvacátem století toužíme po tom, užívat si nejmodernější technologie i v pohodlí svého domova. Dnešní doba je velmi dynamická a každý z nás si svou chvilku pohody chce stoprocentně užít. A když mi to umožní právě high – tech byt či dům řízený elektronicky, potom má odpověď zní – určitě ano!

Archiv