Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
5 otázek pro ...
projekt bydlení

Strict Standards: Non-static method Otazky::getObjByUrl() should not be called statically in /www/sites/8/site18018/public_html/template/5-otazek-pro.php on line 7

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ›› Jiřího Syrového


http://inteligentnibydleni.cz/predstaveni-halton.html

Jiří Syrový

Oy Halton Group Ltd.
Headquarters
Niittyvillankuja 4
01510 Vantaa
Finsko
tel.:+420 774 960 038
fax: +420 466 330 607
e-mail: jiri.syrovy@halton.com
 
1. otázka
Proč jste se rozhodli stát se jedním z partnerů projektu Easy Home?

Systémy s chladicími trámy se využívají již celou řadu let, avšak z drtivé většiny v kancelářských prostorách. Chladicí trámy použité ve vzorovém bytě jsou velmi mladým výrobkem tohoto druhu, vyvinutým speciálně pro hotelové pokoje a pro rezidenční bydlení. Jedná se o jedinečný koncept zajištění větrání, chlazení a vytápění v jednom. Věřím, že prezentace tohoto systému prostřednictvím projektu Easy Home mu otevře cestu na český trh a umožní využití jeho výhod celé řadě potenciálních uživatelů, kteří o jeho existenci doposud nevěděli.

2. otázka
V čem si myslíte, že je Vaše společnost lepší než konkurence?

Například v tom, že se nesnaží neustále rozšiřovat svůj výrobní program, ale růstu dosahuje zaměřením se na vývoj několika konkrétních oblastí v oboru podnikání, kde dosahuje výrazných úspěchů. Halton se od celé řady konkurenčních společností odlišuje také v tom, že má tři vlastní centra výzkumu s laboratořemi, ve kterých odborníci vyvíjejí nové výrobky tak, aby přinášely co nejvyšší užitnou hodnotu pro zákazníky (kvalitní vnitřní prostředí, úspory energie, flexibilita, ...), přičemž další vstupní podmínky jsou druhotné. Naší devízou pro naše zákazníky je také to, že všechny podklady k výrobkům, ať již to jsou katalogy, výkresy pro CAD systémy nebo nástroje pro správný návrh jednotlivých produktů jsou umístěny na jednom místě - v software Halton HIT Design, který je zdarma k dispozici a díky aktualizaci přes Internet jsou podklady vždy platné.

3. otázka
Které z Vašich výrobků (produktů) jdou na českém trhu nejvíce na odbyt?

V současnosti jsou to kuchyňské digestoře se systémem Capture Jet pro komerční kuchyně, zařízení pro regulaci průtoku vzduchu a specifické koncové elementy vzduchotechnických rozvodů ovládané automatickým mechanismem, který pro svou funkci nepotřebuje elektrickou energii.

4. otázka
Vyměnil byste Vaše současné bydlení za vzorový byt Easy Home v Praze-Troji?

Musím odpovědět záporně, protože pro svou rodinu bych potřeboval byt o jeden pokoj větší, navíc nebydlím v Praze. Avšak představa výměny mého současného bytu za rozměrově vyhovující nadstandardní byt typu Easy Home v místě mého bydliště je pro mě samozřejmě lákavá.

5. otázka
Chtěl byste ovládat svůj byt nebo dům na dálku přes internet?

Můj byt je v současnosti nepřetržitě obydlený, takže potřebu ovládat ho na dálku momentálně nepociťuji. Jako řada Čechů jsem však chalupář a představa vyvětrané a vytopené chalupy při příjezdu v zimě se mi opravdu velmi líbí. A protože nové technologie obecně u mě mají zelenou, má odpověď zní „ano“.

Archiv