Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
5 otázek pro ...
projekt bydlení

Strict Standards: Non-static method Otazky::getObjByUrl() should not be called statically in /www/sites/8/site18018/public_html/template/5-otazek-pro.php on line 7

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ›› Aleše Hynečka


http://inteligentnibydleni.cz/predstaveni-jaga.html

Aleš Hyneček

JAGA N.V.
Čsl. armády 325
253 01 Hostivice
Tel.: 220 190 516
E-mail: ahynecek@jagacz.com
 
1. otázka
Proč jste se rozhodli stát se jedním z partnerů projektu Easy Home?

Myšlenka projektu „EASY HOME“ je „elita tvoří pro elitu“ a stejně i naše společnost JAGA již více než 30 let zaujímá přední místo na světovém trhu s otopnými tělesy. Proto jsme se rozhodli účasti na tomto projektu využít. Firma Jaga vyvinula pro systémy vytápění nové technologie určené pro moderní a inteligentní bydlení, jež mohou být prostřednictvím projektu "EASY HOME" představeny potenciálním uživatelům.

2. otázka
V čem si myslíte, že je Vaše společnost lepší než konkurence?

Uvedu příklad z jiného oboru: Je Fiat konkurencí Mercedesu?
Společnost Jaga vnímá ostatní dodavatele jako výrobce spotřebního zboží. A již ve své firemní filozofii klade důraz nejen na funkci, ale především na design, který dělá z otopného tělesa plnohodnotný a funkční doplněk každého interiéru.

3. otázka
Které z Vašich výrobků (produktů) jdou na českém trhu nejvíce na odbyt?

Jaga člení svůj sortiment otopných těles do tří produktových skupin.
Nejprodávanějšími produkty ze skupiny ENERGY SAVERS (konvektorová otopná tělesa LOW H20) jsou otopná tělesa typu STRADA a MINI. Ze skupiny EYE CATCHERS (dekorační otopná tělesa) se nejvíce prodávají otopná tělesa typu IGUANA ve všech provedeních. Z řady TOP PERFORMERS (dynamická otopná tělesa) jdou nejvíce na odbyt inteligentní otopná tělesa se systémem DBE (Dynamic Boost Exect). Jedná se o otopná tělesa s elektronicky řízenými aktivátory, které podstatně zvyšují tepelný výkon otopného tělesa.

4. otázka
Vyměnil byste Vaše současné bydlení za vzorový byt Easy Home v Praze-Troji?

Určitě ano, jelikož jsem zastáncem moderního bydlení ve smyslu inteligentního a komfortního bydlení, které splňuje veškeré požadavky na účelnost, design, úsporu energie a šetrnost k životnímu prostředí. Samozřejmostí je uživatelsky snadné ovládání.

5. otázka
Chtěl byste ovládat svůj byt nebo dům na dálku přes internet?

Ano, vzhledem k nepravidelné pracovní době preferuji možnost ovládat např. vytápění svého bytu dle aktuální potřeby.

Archiv