Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
5 otázek pro ...
projekt bydlení

Strict Standards: Non-static method Otazky::getObjByUrl() should not be called statically in /www/sites/8/site18018/public_html/template/5-otazek-pro.php on line 7

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ›› Aleše Daniela


http://inteligentnibydleni.cz/predstaveni-geberit.html

Aleš Daniel

Geberit spol. s.r.o.
Geberit spol. s r.o.
Pražská 16
102 21 Praha 10
tel.: 281 017 648
e-mail: ales.daniel@geberit.com
 
1. otázka
Proč jste se rozhodli stát se jedním z partnerů projektu Easy Home?

Projekt Easy Home je dobrá myšlenka. Je to posun ve vývoji. Naše společnost je inovativní a moderní. Právě z těchto důvodů vidíme obrovský potenciál v synergii spolupráce s takovým projektem. Jsme lídři na trhu a je naší povinností podporovat smysluplné aktivity přinášející benefity nejenom koncovým uživatelům, ale stavebnictví obecně.

2. otázka
V čem si myslíte, že je Vaše společnost lepší než konkurence?

Jak jsem již částečně zmínil: vzděláváme se, vyvíjíme a inovujeme. To vše zaručuje dlouhodobou vysokou kvalitu výrobku a služeb společně s maximální užitnou hodnotou pro zákazníka. Přičemž orientace na potřeby trhu, tudíž potřeby našich zákazníků, jsou naší prioritou. Právě oni rozhodli, že naše společnost je nejlepší.

3. otázka
Které z Vašich výrobků (produktů) jdou na českém trhu nejvíce na odbyt?

Naše portfolio není zacílené pouze na jednu skupinu zákazníků. Z tohoto důvodu nelze stručně vylíčit, které výrobky jsou nosné.
Pro domácnosti to určitě jsou „sanitární stěny“, lidově řečeno „závěsné systémy“ pro WC, umyvadla, bidety a pisoáry. Těmto výrobkům dal Geberit jméno. V posledních letech se stávají velice oblíbenými sprchovací toalety Balena.
V průmyslu je to především vysocehustotní polyethylen používaný pro kanalizační rozvody. Již dávno jsme vyvinuli podtlakový systém Pluvia pro bezpečné odvodnění plochých střech, který rovněž využívá benefitů HDPE.

4. otázka
Vyměnil byste Vaše současné bydlení za vzorový byt Easy Home v Praze-Troji?

Ano. Ani bych se nemusel ptát přítelkyně a jsem přesvědčený, že by jí to udělalo velikou radost.

5. otázka
Chtěl byste ovládat svůj byt nebo dům na dálku přes internet?

Je to těžká otázka. Dnes s tím nemám praktickou zkušenost. Jsem příznivcem Hi-Tech, takže bych to asi uvítal.
Při pořizování takové technologie by však rozhodoval poměr cena a přínos. Zaplatím rád za cokoli, co budu skutečně využívat. Je mi k ničemu heliport, když nemám vrtulník.

Archiv